Dopřejte relax všem
svým smyslům

Výšlapy do hor nebo lyžování (třeba na nedaleké Dolní Moravě) člověka pěkně unaví. Odměňte se za svoje výkony prvotřídní relaxací v našem wellness. Zkuste třeba finskou saunu, aromaterapii nebo reflexní terapii. Z dovolené byste měli přijet odpočatí a plní sil. Proto jsme si dali záležet na tom, abyste měli během pobytu co nejvíce možností, jak zregenerovat tělo i mysl.

Finská sauna z cedrového dřeva

Sauna je vyrobena z cedrového dřeva, pro jeho nezaměnitelnou vůni a léčebné aromatické účinky. (Fytoncydy cedru likvidují bakterie způsobující různá onemocnění).

Copak to tady tak krásně voní?

V sauně máte možnost využít "aromaterapii" v podobě roztoku z blahovičníku neboli eukalyptu. (Eukalyptus účinně čistí vzduch a usnadňuje dýchání. Má i hojivé účinky a pomáhá při bolesti svalů.)

Když hudba léčí

K wellness neodmyslitelně patří hudba. K dispozici Vám je dotykový přehrávač, na kterém si můžete zvolit hudební žánr podle svého gusta (Dreams, Guitar, Himalaya, Instrumental, Piano, Relax.)

Přírodní
ochlazení

Po prohřátí ve finské sauně se můžete zchladit pobytem v chladném prostředí, kde jsme pro příjemný pocit zvolili stěny z Marockého štuku a přírodního kamene, místo studených kachliček.


Pro rychlé ochlazení těla, máte k dispozici tropickou retro sprchu. Speciální sprchová hlavice vytváří dojem studeného vodopádu nebo můžete zvolit vlahý tropický déšť.

Reflexní
terapie

Využijte čas ve wellness efektivně a zkuste "Reflexní terapii" k odplavení škodlivých toxických látek z Vašeho těla. (Reflexní terapie pozitivně působí na 5 životně důležitých orgánů - srdce, plíce, játra, slezina, ledviny a na 6 ochranných orgánů - tlusté střevo, tenké střevo, žlučník, žaludek, močový měchýř)

Je to hlavně o odpočinku

Odpočinek je nedílnou součástí procedury wellness. Relaxujte a odpočívejte, při vámi zvoleném příjemném osvětlení. (můžete si vybrat ze tří druhů). Součástí odpočívárny je i samostatná toaleta s umyvadlem.

Počet
nocí
Při rezervace celé chalupy
1 - 12 osob
7 nocí 3 000 Kč
6 nocí 2 700 Kč
5 nocí 2 400 Kč
4 noci 2 100 Kč
3 noci 1 800 Kč
2 noci 1 600 Kč

Cena zahrnuje

zaškolení ovládání wellness, návštěvu wellness, zapůjčení saunovacích prostěradel i antibakteriálních přezůvek

Provozní řád wellness