Ideální místo pro
dovolenou a regeneraci

Jako doma? Možná ještě lépe než jako doma. U nás najdete veškeré vybavení, které byste při své dovolené mohli potřebovat. Přečtěte si, na co všechno se můžete těšit a co s sebou tím pádem nemusíte vozit. I my totiž rádi cestujeme nalehko.

Vnitřní vybavení


Apartmány jsou zařízeny pro 4 osoby. Každý z nich nabízí vysoce kvalitní postele - jednu dvoulůžkovou a dvě jednolůžkové. Nechybí dokonce ani LCD televizor s DVD přehrávačem zabudované ve stylových skříňkách. K dispozici vám bude také přibližně 20 DVD s českými filmy a pohádkami.

V celé chalupě je zabudováno elektrické vytápění s prostorovou regulací teploty. Pro zvýšení teplotního komfortu můžete k přitápění využít kachlová kamna, která dotváří tu pravou atmosféru pohody. Předem přichystané třísky i nasekané dříví jsou samozřejmostí.


Vybavení apartmánů

elektrické topení, kachlová krbová kamna, 4 kvalitní postele + ložní prádlo, šatní skříň, komoda, WiFi připojení na internet, stolní hry, LCD TV + DVD + filmy + rádio, knihovnička, lékárnička, atd.

Kuchyňský kout

stylové nádobí, kvalitní spotřebiče včetně kávovaru Nespresso, základní suroviny (sůl, cukr, koření)

Pro děti

3 dětské postýlky s matracemi a ložním prádlem, židličky, vaničky, nočníky, dětské podložky, plastové nádobí, stolní hry, vnitřní i venkovní hračky, venkovní deky, atd.

Koupelna, toaleta

mýdlo, sprchový gel, šampon, osuška, ručník, předložka

Venkovní vybavení


K dovolené neodmyslitelně patří i dobré jídlo. To si můžete připravit ve velkém kamenném grilu. Gril je součástí zastřešené terasy (37 m2) s posezením až pro 20 osob. Preferujete otevřený oheň? Potom můžete využít otevřené ohniště s posezením pro 12 osob. Dřevo na podpal je připraveno přímo vedle ohniště. Součástí pozemku je také obrovská louka, kterou můžete využít po svém. Zelené stráně vybízejí jak k aktivní zábavě, tak i k odpočinku.


Wellness


Protože dovolená je především o relaxaci a odpočinku, nabízíme Vám komplex služeb, které přispějí k harmonii Vašeho těla a mysli. Nabízíme Vám nový trend skrývající se pod názvem wellness.


Wellness obsahuje

finská sauna, aroma terapie, tropický déšť, přírodní ochlazovna, odpočívárna, reflexní terapie, hudební terapie

Wellness není zahrnuto v ceně ubytování

Vinný sklípek


Příjemné chvíle u sklenky dobrého vína si můžete vychutnat ve stylovém kamenném sklípku, který nabízí posezení pro 12 osob. Ve sklípku jsou umístěny tři vinné boxy, jejichž obsah tvoří 5 lahví s prvotřídním vínem. Každý box náleží vždy k jedné světnici. Zůstává pouze na Vás, zda si budete chtít víno vychutnat přímo ve sklípku, ve světnici, na terase u ohně či jinde. Sklípek je také vyhledávaným útočištěm při firemních akcí.