Místo jako stvořené pro nevšední zážitky

Ideální rodinná dovolená? Když si děti užijí zábavy a vy si odpočinete. Postaráme se o obojí. Na vaše děti čeká spousta dobrodružství, na vás zase maximální relaxace.

Večeře u grilu nebo u ohniště

Je teplý letní večer, vzduch je naplněný vůní táborového ohně a je slyšet tiché praskání hořícího dřeva a zvuky okolní přírody. Líbí se vám taková představa večerní pohody? Nebo byste raději veselou společnost dobrých přátel u grilu a skleničky něčeho dobrého? Na naší chalupě si užijete obojího. Máme vybavení pro všechny nadšence do grilování. Vždy vám připravíme dostatek dřeva, aby takový mohl být klidně každý večer, který na chalupě strávíte.

Příroda všude kolem

Užívejte si idylku venkovského života a na chvíli vydechněte od ruchu města. Chalupa je obklopena loukami a rozlehlou zahradou. Pozorujte pasoucí se ovečky nebo se jděte vykoupat do blízké řeky. Čistou a voňavou přírodu si vychutnáte nejen vy, ale i vaše děti, které budou mít na pobyt v panenské přírodě krásné vzpomínky.

Dětský ráj to na pohled

Ani ti nejmenší se u nás nebudou nudit. Děti si mohou užívat pohybu na opičí dráze nebo hry na pískovišti. Když budete zrovna chtít odpočívat, klidně je můžete jen pozorovat z terasy se sklenkou vína v ruce. Po zdravém pohybu na čerstvém vzduchu budou děti v noci spát jako v pohádce.

Nejkrásnější výhled je ze hřbetu koně

…a navíc nemusíte šlapat pěšky. Užijte si projížďky na koních a prozkoumejte krásné okolí chalupy z jiné perspektivy. Těšte se na opravdu nezapomenutelné výhledy. Na vaše děti se bude těšit i poník Víla, takže zážitek budete mít všichni. Projížďky si domluvte u naší paní správcové Ilony – buď při příjezdu, nebo na telefonním čísle +420 604 379 112.

Když děti usnou hlubokým spánkem

Co ale s večerem, když děti usnou? Nebojte se, i pro vás máme přichystanou spoustu zábavy. Na chalupě najdete třeba vinný sklípek, kde si můžete v klidu posedět, nebo udělat něco pro svoje zdraví v sauně, kterou máte stále k dispozici. A pokud už jste po celém dni unavení, zapalte si krb a užijte si chvíle klidu, které budete mít jen pro sebe.

Odpolední káva na terase

Kávu nechte klidně doma. Na chalupě budete mít přichystaný kávovar a zásobu kvalitní a chutné kávy, kterou si můžete užít jak při společné snídani, tak třeba odpoledne na terase. Vašemu baristovi to neříkejte, ale ani ve vaší oblíbené kavárně nechutná káva lépe než uprostřed nádherné horské přírody.

Takovou koupelnu doma nemáte

Za chalupou teče řeka s průzračně čistou vodou. Co takhle využít příležitosti a užít si trochu jinou koupelnu, než máte doma? V létě vás příjemně ochladí a pokud jste fanoušky otužování, užijete si ji určitě i během dalších ročních období. Tak popadněte ručník a honem se vykoupat!

Vánoce a Nový rok na chalupě

Vánoční svátky a Silvestr nemusíte prožít jenom v ruchu města se vším tím shonem, davy lidí a nekonečným nakupováním. Na naší chalupě můžete svátky prožít v klidu a připomenout si, o čem jsou především – o rodinné pohodě a vzájemné blízkosti. Ani nebudete potřebovat pohádky, v jedné takové se totiž ocitnete.